• Siemens Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Siemens Servisi - Siemens Onarımı - Siemens Bakımı - Siemens Montajı - Siemens Teknik Servisi

Siemens Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Hangi Günler Teknik Hizmet Alabilirim?

Siemens Servisi marka her türlü elektrikli küçük ev aletleri ve beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı için firmamıza 7/24 ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri destek numaralarımızdan ücretsiz olarak bilgi alabilir, gerekli olması durumunda konusunda uzman teknik servis personelimizin tarafınıza yönlendirilmesini talep edebilirsiniz. Arıza durumunda evinize yönlendirilen teknik hizmet ekibimiz resmi tatiller hariç hafta içi her gün, hafta sonu ise cumartesi günü hizmet vermektedir.

Firmanızı Neden Tercih Etmeliyim?

Ürettiği son teknoloji ürünlerle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça geniş bir Pazar payına sahip olan Özel Siemens Beyaz Eşya Servisi, kaliteden ödün vermeyen ürünlerle karşımıza çıkar. Siemens’in bu misyonu firmamız tarafından da benimsenmiş olup, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak siz değerli müşterilerine en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. Bu nedenle her zaman profesyonelliği ön planda tutarak oluşturduğumuz uzman ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca % 100 orijinal yedek parça kullanımı sağlıyor, hızlı, güvenilir ve garantili bir hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Firmanız Bünyesinde Hangi Ürünler İçin Teknik Servis Alabilirim?

İstanbul Siemens Beyaz Eşya Servisi’in bünyesinde barındırdığı hemen hemen her ürün için firmamızdan teknik servis almanız mümkün. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, klima, çamaşır kurutma makinesi, termosifon, şofben, mikrodalga fırın, set üstü ocak gibi beyaz eşyalarınızın yanında, küçük ev aletleriniz için de servis imkânımız bulunuyor.


Etiket : Siemens Beyaz Eşya Servisi, Siemens Çamaşır Makinesi Servisi, Siemens Bulaşık Makinesi Servisi, Siemens Buzdolabı Servisi, Siemens Ankastre Servisi, Siemens Fırın Servisi, Siemens Klima Servisi, Siemens Kombi Servisi, Siemens Ocak Servisi, Siemens Servisi, Siemens Servisleri, İstanbul Siemens servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP